Haber

Bayraklı Belediyesi Tekvandocular 7 Madalya Kazandı

23 Nisan şenlikleri kapsamında Bayraklı Belediyesi izmir ‘nın en büyük katılımı miniklerin Taekwondo Şampiyonası’na ev sahipliği yaptı. 405 sporcunun katıldığı turnuvada Bayraklı Belediyesi sporcuları 7 derece elde etti. Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Tüm sporcularımızı kutluyorum. Bayraklı sporda marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.”

Spor Sahaya yaptığı yatırımlar, sporculara verdiği destek ve elde ettiği derecelerle dikkat çeken Bayraklı Belediyesi, sportif başarılarına bir yenisini daha ekledi. 23 Nisan şenlikleri devam ederken, Mustafa Kemal Atatürk Spor Küçükler Tekvando Şampiyonası’na kendi salonunda ev sahipliği yapan Bayraklı, başarılı sporcularının dereceleriyle bir kez daha gurur duydu. 180 erkek ve 225 kadın sporcu izmir En geniş katılımın olduğu turnuvada Bayraklı Belediyesi sporcuları 7 madalya kazandı. Çekişmeli geçen karşılaşmalar sonucunda Nil Yazıcı ve Ege Kovanlık ikinci, Derin Deniz Tandoğan, Buğlem Selçuk, Eylül Oğuz, Hamza Yağız Öztürk ve Berat Doğan üçüncü oldu.

BAYRAKLI SPORDA DA MARKA OLACAK

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “23 Nisan şenlikleri kapsamında birbirinden eğlenceli etkinlikler düzenlerken, izmir Türkiye’nin en geniş katılımlı İzmir Gençler Taekwondo Şampiyonası’na ev sahipliği yaptık. Bayraklı sporda farkını ortaya koymaya devam ediyor. Turnuvaya katılan tüm sporcularımızı tebrik ederiz. Aldıkları derecelerle ilçemizin gururu olan sporcularımıza başarılar diliyorum” dedi.

Kaynak: ANKA / Yerel

musabeylihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu