Haber

DEVA Party’de ortalık karıştı! Toplantıdan ayrılmanıza neden olan hakaret!

14 Mayıs 2023 Pazar günü yapılan Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimleri sona erdi. Taraflar değerlendirme toplantıları yapmaya başladı.

DEVA Partisi Kurucu Üyesi Essum Aslan, Genel Başkan Ali Babacan’ın da yer aldığı toplantıda yaşadıklarını anlattı. .


AK Parti’yi sık sık eleştiren ve bunu yapan bir dil kullandıklarını söyleyen DEVA Partili İdris Şahin, Essum Aslan’a konuştu. “Kirli”söz konusu.

Adem Metan için ses kaydı yapan Essum Aslan şu ifadelere yer verdi:

Bugün genel müdürlük yönetim kurulu toplantımızı yaptık. Toplantının konusu seçime kadar olan süreçti ve bundan sonra ne yapacağımıza dair bir gündemimiz vardı.

Toplantı bu gündem konularıyla başladı. Ardından seçim işleri başkanı çeşitli bilgiler verdi. Adaylarımızın bulunduğu illerdeki 1 milyon 600 bin seçmen ve buna benzer bazı iller hakkında çeşitli bilgiler verdi.

O iller hakkında farklı bilgilerim vardı. Bu konularla ilgili olarak ‘Bu açıklamalara desteğiniz var mı, bunlar bilgiye dayalı mı?’ “O bölgeyi sen daha iyi biliyorsun,” diye yanıtladı.

“İYİSİN”

Sana soruyorum çünkü bildiğim şeyler var dediğimde sesimi yükselttim ve insanlığa karşı alışılmadık ve asla kabul edilemez bir cevap aldım, “Eğer bir meclis önünde, Allah’ın huzurunda, bildiğin bir soru soruyorsan. genel lider”.

Bu yüzden toplantıdan ayrılmak zorunda kaldım. Ona söylediği sözlerin insanlık dışı ve ağza alınamaz olduğunu söyledim.

PAYLAŞTIĞIM BİR TOPLANTI OLDU

Gerçekten bir görüşmeden, ilk kez içinde olmaktan utandığım bir süreçten geçiyorum. Bunu sizinle paylaşmak istedim. Biz buna sağduyu, istişare diyoruz. Bu bizim ana desteğimiz.

“AK PARTİ’Yİ ELEŞTİRE EDEN KİŞİLER…”

Bu açıklamayı yapan kişi AK Parti’deki derdimizin ne olduğu konuşulunca; AK Parti’de sağduyunun, istişarenin olmadığını savunduğumuz, bizim geliştirdiğimiz bir mevzu üzerine bir mecliste rastgele, bilgiye dayanmayan bir iddia bir kadına sorulduğunda aldığım cevap bu. karşı bir reflekstir.

habermelikgazi.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu