Haber

Ege, Yaz Aşkım ve Delice Bir Sevda gibi unutulmaz şarkılarla hayranlarıyla buluşuyor.

Yaz Aşkım ve Delice Bir Sevda gibi unutulmaz şarkılarıyla hem gönüllere hem de hafızalara kazınan Türk pop ve Latin müziği sanatçısı Ege, iki yeni konserde sevenleriyle buluşuyor. Sanatçı; 24 Haziran’da Aksaray25 Haziran’da Kapadokya Peri Bacaları’nda vereceği konserle hayranlarına unutulmaz bir gece yaşatacak.

Yaz Aşkım, Delice Bir Sevda gibi şarkılara unutulmazlar katan, buğulu sesiyle gönülleri fetheden sanatçı Ege, iki yeni konserle sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Geçen hafta Almanya’da hayranlarıyla buluşan Ege, bayram öncesi iki şehirde daha konser verecek. 24 Haziran’da Aksaray25 Haziran’da Kapadokya Peri Bacaları Perili Ozanlar Vadisi’nde hayranlarıyla buluşacak olan sanatçı, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşatacak, sevilen ve klasikleşen şarkılarını yeniden seslendirecek.

24 HAZİRAN’DA AKSARAY, 25 HAZİRAN’DA PERİ BACALARI

Ege’nin ilk konseri Haziran’da Aksaray içinde olacak Sonat Sahne’de sevenleriyle buluşacak olan sanatçı, saat 21:00’de sahne alacak. Kapadokya’da gerçekleşecek olan konser, Perili Ozanlar Vadisi’nde, Peri Bacaları’nın büyülü atmosferinde olacak. Sanatçının konser biletleri, bilet satış platformu myticket’ten satın alınabiliyor.

“Tarif edilemez bir HEAR”

Vereceği konserlerle ilgili açıklamalarda bulunan sanatçı, hayranlarıyla buluşmanın heyecanını dile getirerek, “Bir sanatçı hayranlarını özlemekten ve hatırlamaktan geri kalmıyor. Bu yüzden bir konsere gidiyormuşum gibi yine heyecanlıyım. ilk kez bir konser vermek, hem Aksaray’da hem de Peri Bacaları’nda sevenleriyle buluşmak üzere “Elinizi haritaya koyarsanız, Aksaray konser vermediğim ender yerlerden biri. Harika bir gece geçireceğimize eminim. Peri Bacaları için de inanılmaz heyecanlıyım. Anadolu’nun en eski ve en derin tarihi topraklarını gezerken bile heyecanlanırdım. Burada konser vermek tarif edilemez ve zamansız bir duygu veriyor.” .

Kaynak: ANKA / Kültür Sanat

haber-karabaglar.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu