Haber

Hakkari Valisi suç önleme çalışmalarının artırılması talimatı verdi

Hakkari Valisi ve Belediye Başkan Yardımcısı Ali Çelik, mağdur her vatandaşın titizlikle takip edilmesi, uyuşturucu ve göçmen kaçakçılığı hataları kapsamında yürütülen önleyici faaliyetlerin arttırılması yönünde talimat verdi.

Vali Yardımcısı Tayyar Emre Mahmutoğlu, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Necip Çarıkcıoğlu, İl Emniyet Müdürü İdris Yılmaz ve ilgili birim yöneticilerinin katılımıyla asayiş toplantısı düzenleyen Vali Çelik, yaşanan olayların analizi ve değerlendirilmesi için hazırlanan brifingleri inceledi. 29 Ekim – 4 Kasım tarihleri ​​arasında il genelinde gerçekleşti.

Vali Çelik, aile içi şiddet ve kadına yönelik şiddet mağduru vatandaşların korunmasına yönelik kurumlarla iş birliği içerisinde mağdur her vatandaşın titizlikle takip edilmesi, uyuşturucu ve göçmen kaçakçılığına yönelik önleyici faaliyetlerin artırılması talimatı verdi.

Vali Çelik, katılımcılara asayiş, narkotik, kaçakçılık, trafik ve güvenlik olaylarının yanı sıra vatandaşların huzur ve güvenliğini sağlayıcı tedbirler konusunda özverili çalışmalarından dolayı şükranlarını sundu. – HAKKARI

akkushaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu