Yaşam

Veda Mektubu’nun konusu nedir? Veda Mektubu dizisi bir uyarlama mı, ne anlatıyor?

Veda mektubu ders! Veda Mektubu dizisinin yeni bölümü merakla beklenirken konusu ile de araştırılıyor. Peki Veda Mektubu’nun konusu nedir? Veda Mektubu dizisi bir uyarlama mı, ne anlatıyor? Detaylar…

SON DAKİKA DİZİSİNİN KONUSU

Modern ve güçlü bir iş kadını olan Alanur ile geleneklerine sıkı sıkıya bağlı Antakyalı bir iş adamı olan Ziya geçmişte büyük bir aşk yaşamıştır. Bu aşka karşı aileleri yüzünden istemeden dağılmışlar ve başka hayatlara başlamışlardır.

Annesi Seher’in öğrencisi Mehmet; İleride işinden ayrılmayı planladığı Ziya’nın en büyük oğludur.

Dans tutkunu, hayat dolu Aslı; Fransız lisesinin son sınıfında olan Alanur’un 19 yaşındaki küçük kızı, geleceğine dair her adımını özenle planlamaktadır. Yıllar sonra Alanur ve Ziya’nın yolları, Aslı ve Mehmet’in aşkıyla bir kez daha kesişir.

Yarım kalan ne varsa bu kez Aslı ve Mehmet’in hatırına sorun yaratır. Alanur kendi yaşadıklarından ders alarak kızının imanda kalması için onu Mehmet’ten uzak tutmaya çalışırken, Seher yıllardır içinde tuttuğu kıskançlığın acısını Aslı’dan alacak mı? Ziya kaderini yaşayan oğlu için üzülse de bu duruma seyirci kalacak mı? Aslı ve Mehmet aşklarının gücüyle herkese meydan okuyarak tüm engelleri aşıp geçmişin yaralarını sarabilecek midir? Yoksa yıllar önce Ziya ve Alanur’un kaderini onlar da mı paylaşacak?

karatay-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu